designerski branding

Nowoczesna identyfikacja wizualna dla Twojej marki

LOGOTYPY KSIĘGI ZNAKU PROJEKTY GRAFICZNE POLIGRAFIA WIELKI FORMAT 

BRANDING MARKI – IDENTYFIKACJA WIZUALNA – Twoja marka jest najważniejszą częścią firmy. To twoja obietnica dla klienta. Chodzi o zaufanie. To właśnie sprawia, że jesteś wyjątkowy. Dobra marka generuje więcej Klientów. Nie tylko jesteśmy ekspertami w budowaniu marek … ale także sprawiamy, że jest to proste i łatwe. Branding to niezwykle szerokie pojęcie, które swoim zakresem obejmuje wiele kompleksowych rozwiązań mających na celu poprawę rozpoznawalności marki. 

Identyfikacja wizualna marki

Posiadanie odpowiedniej nazwy dla swojej marki ma kluczowe znaczenie dla jej ogólnego sukcesu. Nazwa jest podstawą marki, ponieważ jest to pierwszy sposób, w jaki ludzie ją doświadczają. Współpracujemy z nowymi markami, aby stworzyć idealną nazwę, a następnie znaczący krótki slogan lub slogan. Tworzymy hasła, które intrygują Twojego końcowego użytkownika, oddają ogólną istotę marki i podkreślają jej możliwości. Niezależnie od tego, czy jest to wizytówka, czy gadżet firmowy, tworzy biznesowe zabezpieczenie, aby wywrzeć trwałe wrażenie. Mamy utalentowaną grupę projektantów, którzy zadbają o to, aby Twoja firma pozostała aktualna, nie tylko online.

branding Łódź łódzkie
Logo - logotyp - projektowanie

Proces projektowania logotypu

Zwrócenie uwagi konsumentów i wyróżnienie Twojej firmy na tle innych – to podstawowe cele logotypu. Nasz proces projektowania tego niezwykle ważnego elementu identyfikacji wizualnej jest bardzo złożony. Tworzenie tego elementu poprzedzone jest rozmową z klientem na temat jego oczekiwań. Nasz proces projektowania logotypu zawsze uwzględnia Twoją wizję! Pod uwagę bierzemy także dotychczasowe działania firmy, które mogą budzić określone skojarzenia wizualne.

Logo firmowe – co to jest? Jest to znak graficzny kojarzony z konkretnym przedsiębiorstwem. Zazwyczaj składa się z sygnetu (tj. części graficznej) oraz logotypu (części tekstowej). Niejednokrotnie znaleźć można w nim także tagline, będący krótkim opisem działalności firmy. Logo firmowe Twojego przedsiębiorstwa będzie powszechnie znane i identyfikowane z Twoją działalnością.

strony internetowe Łódź, Warszawa | Strony www Łódź, Warszawa

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt, a oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe!

Nowoczesny branding, dlaczego jest tak istotny w promocji firmy ?

Designerski branding to nic innego jak unikalna i kreatywna reprezentacja wizualna Twojej marki. Tego typu działania to doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego wizerunku firmy, spójnego z jej wizją.

Efektywna praca na tym polu opiera się na dokładnym określeniu tożsamości marki. Na tym etapie wraz z agencją brandingową ustalasz, kto jest odbiorcą Twoich usług oraz w jaki sposób pragniesz do niego dotrzeć. Designerski branding obejmuje namacalne materiały jak wizytówki czy ulotki, a także niejednokrotnie skupia się na stronie internetowej.

W ramach brandingu można również zlecić wykonanie promujących fotografii czy filmu, a także stworzyć materiały do publikacji w Social Mediach. Warto pamiętać, że designerski branding to coś więcej przyjemna dla oka estetyka. Elementy, w których przewija się szata graficzna, powinny ze sobą współgrać i wspólnie przedstawiać charakter branży oraz specyfikę działania firmy.

Dobry branding to coś, co przykuwa uwagę każdego klienta

Relacje z klientem nie mogą ograniczać się do jednokrotnej transakcji. Korzystanie z danej oferty powinno nieść za sobą cały pakiet wrażeń – zadbamy o to, żeby były to wspomnienia wyłącznie pozytywne. Rozbudowany branding pozwoli na utworzenie przyjacielskiej relacji z klientem, który z przyjemnością ponownie skorzysta z Twoich usług. Ustalenie strategii i wizerunku marki w połączeniu z odpowiednią identyfikacją wizualną strony www sprawi, że Twoja firma na długo pozostanie w pamięci klientów.

Identyfikacja wizualna

Twoja marka

Solidnie zbudowana marka może stać się największym atutem firmy. Dzięki strategicznie zaprojektowanej komunikacji w różnych mediach drukowanych nasze usługi projektowania graficznego pomagają stworzyć lub ożywić markę.

Poligrafia

Staramy się zapewnić każdemu z naszych Klientów bezproblemową i doskonałą jakość druku. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania drukujące. Korzystamy z najnowszych technologii i najnowocześniejszych urządzeń w przystępnej cenie.

Wielki format

Druk wielkoformatowy to najlepszy sposób, aby przekazać swoją wiadomość w wielkim stylu. Te wydruki są idealne, aby zwrócić na siebie uwagę odbiorców. Druk wielkoformatowy, jest doskonałym narzędziem do zauważenia Twojej firmy.

Logotypy

To, co wyróżnia nasze projekty to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Stworzony przez nas logotyp wpłynie na rozpoznawalność marki, na długi czas..

Banery reklamowe

Projektujemy i wykonujemy banery reklamowe. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Atrakcyjnie wizualne banery doskonale nadają się do montażu na zewnątrz.

Wizytówki

Wizytówki – Z logo firmy bądź wybraną grafiką, dowolnej wielkości oraz o dowolnej gramaturze, w klasycznej wersji kolorystycznej bądź kolorowe, uwzględniające wyłącznie dane firmy bądź o większej ilości informacji.

Ulotki

Kolorowe bądź czarno białe, dwustronne lub pojedyncze, standardowe lub uszlachetniane – ulotki doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju evenentach, targach bądź promocjach firmowych.

Rollupy

Jeden z najpopularniejszych obecnie systemów reklamowych, dedykowanych wszystkim firmom, niezależnie od wielkości czy branży, w której działają. Prosta konstrukcja sprzyja działaniom marketingowym.

ZAPYTAJ O OFERTĘ