Strony internetowe

Innowacyjna strona WWW dla Twojego biznesu

STRONY WIZYTÓWKOWE FIRMOWE PRODUKTOWE INFORMACYJNE ONE PAGE LANDING PAGE

STRONY WWW – muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale także muszą być skuteczne. Jako firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie projektowania stron internetowych , łączymy profesjonalną estetykę z innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi, aby zapewnić Twojej firmie projektowanie stron internetowych, które napędzają konwersje. Coraz więcej interakcji między klientami odbywa się online, a strona internetowa firmy stanowi pierwszy punkt kontaktu klienta z firmą. 

Nasza filozofia projektowania stron internetowych

Staramy się pomagać firmom w konsekwentnym zadowoleniu klientów, zapewniając silną obecność w Internecie, która jest zgodna z najnowszymi trendami i technologiami. Twoja witryna to wstępny wskaźnik tego, jak bardzo zależy Ci na postrzeganiu marki i zadowoleniu klientów. Pierwsze wrażenia są najważniejsze, a witryna dostosowana do urządzeń mobilnych to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi już od pierwszej wizyty. Jeśli duży procent ruchu w Twojej witrynie pochodzi z urządzeń mobilnych, czas zwiększyć swoją obecność w Internecie, aby dać użytkownikom to, czego chcą. Nie można zaprzeczyć, że telefon komórkowy to przyszłość biznesów internetowych i nie chcesz zostać w tyle. Szacuje się, że ok. 30% witryn w sieci to strony internetowe WordPress. Czym on jest? To inteligentny system zarządzania treścią (CMS). Za jego popularnością stoi jego ogólna dostępność, możliwość dostosowania go do potrzeb użytkownika oraz opcja wprowadzania własnych, indywidualnych zmian. Strony www WordPress dzięki powszechnemu uznaniu, są jednym z najpopularniejszych produktów wśród agencji interaktywnych. 

Rewelacyjne strony internetowe

Budujemy strony internetowe, responsywne strony www. Zadbaj o swoją pozycję w internecie w należyty sposób – postaw na atrakcyjną wizualnie, a zarazem funkcjonalną wizytówkę firmy w postaci strony WWW. Odpowiednio zaprojektowana witryna zagwarantuje Ci pokaźne grono Odbiorców, a tym samym wzrost potencjalnej liczby Klientów. Stworzona zgodnie ze współczesnymi standardami, z uwzględnieniem SEO, będzie doskonałą reklamą prowadzonego przez Ciebie biznesu.

strony internetowe Łódź łódzkie
responsywne strony www Łódź łódzkie

Responsywne strony www

Responsywne strony www – W dobie urządzeń z ekranami o różnej wielkości, kluczem do sukcesu są responsywne strony WWW. Responsive Web Design (RWD) to specjalistyczny projekt strony WWW, której układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu, niezależnie od rodzaju sprzętu. Treści znajdujące się w witrynie skalują się w taki sposób, aby były one w pełni czytelne, a zarazem wygodne w odbiorze dla Odbiorcy. Nasza Agencja Interaktywna specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych ze szczególnym uwzględnieniem ich funkcjonalności, w tym responsywności. 

strony internetowe Łódź, Warszawa | Strony www Łódź, Warszawa

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt, a oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe!

Nowoczesne rozwiązania atrakcyjne dla odbiorcy

Designerska witryna to przepustka do sukcesu Twojego przedsiębiorstwa. Dlaczego? Nowoczesna i funkcjonalna strona, zaprojektowana z dbałością o szczegóły jest jak zapewnienie dla potencjalnego klienta, że działalność firmy prowadzona jest w taki sam sposób i oferuje ona usługi najwyższej jakości.

Kontrahenci nie powinni zatem być na wstępie zniechęcani przez przestarzałe strony internetowe. Nowoczesne rozwiązania w projektowaniu witryn dotyczą między innymi aspektu wizualnego. Obecnie modna jest prostota i minimalizm – rezygnuje się z ozdobników, a całość utrzymywana jest w jednej stylistyce kolorystycznej. Stosuje się proste w formie ilustracje, a podział treści następuje w sposób symetryczny.

Nowoczesne domeny cechują się też sprawną i intuicyjną nawigacją. Elementy, takie jak przyciski CTA (odnośniki opisowe typu Nawiąż z nami współpracę, Skontaktuj się z nami), podpowiadają użytkownikowi płynną drogę poruszania się po stronie, wyróżniają się i zachęcają do dalszego eksplorowania.

Wyróżnia nas ...

Estetyka

Wygląd jest jedną z pierwszych rzeczy, nad którymi pracujemy. Strona internetowa powinna stworzyć wspaniałe pierwsze wrażenie poprzez temat, styl, schemat kolorów, prezentację treści i elementy wizualne. Używamy zarówno statycznych, jak i dynamicznych elementów projektu. 

Nawigacja

Nawigacja może tworzyć lub łamać wrażenia użytkownika witryny. Wykorzystujemy prostą, ale intuicyjną strukturę nawigacyjną. Możesz wybrać według własnych potrzeb, jeśli chcesz korzystać z nawigacji użytkownicy mogą śledzić ich lokalizację w stosunku do innych części witryny.

Skuteczność

Zatrzymaj odwiedzających gości na swojej stronie i utrzymuj ich ruch. Dzięki wskazówkom kierunkowym, przyciągającym wzrok elementom wizualnym, wezwaniom do działania i ofertom możesz kierować użytkowników do wykonywania określonych zadań bez utraty uwagi.

Kompleksowe rozwiązania

Wymagające strony www

Współpracujemy z małymi i dużymi firmami w celu budowy i odbudowy ich marki w internecie. Przenieś swoją firmę na wyższy poziom, dzięki metamorfozie Swojej strony internetowej, która zachwyci obecnych i przyszłych odbiorców.

Najlepszy graficzny CMS

Wdrażamy najbardziej popularne platformy CMS, tym WordPress, Joomla. Oferujemy niestandardowe rozwiązania dla stron internetowych lub sklepów www. Stawiamy na nowoczesne i sprawdzone technologie.

Niestandardowe strony WWW

Zapewniamy profesjonalne planowanie, nowoczesny projekt graficzny, oraz projektowanie doświadczeń użytkownika. Tworzenie niestandardowych witryn wymagających rozbudowanej technologii lub bogatych w funkcje interfejsów.

Nowoczesne projekty stron www

Strony wizytówkowe

Strona wizytówkowa to prosta, a zarazem atrakcyjna forma, za pomocą której możliwe jest przedstawienie i korzystne zaprezentowanie swojej firmy i oferty. To jednocześnie przystępny cenowo i skuteczny pomysł na dotarcie do odbiorców poszukujących małych lub średnich firm, które świadczą różnego rodzaju usługi. Dzięki stronie wizytówkowej można promować się w internecie, nie przeznaczając na to zbyt dużego budżetu. To rozwiązanie będzie dobre dla tych firm, które nie potrzebują częstych edycji strony.

Strony firmowe

Rozbudowana strona firmowa powinna powstawać na podstawie profesjonalnego systemu do zarządzania treścią. Właściciel ma wtedy gwarancję wygodny oraz szybkiej i łatwej edycji. Taka strona jest pożądana zwłaszcza w przypadku, kiedy następuje rozwój firmy, oferty czy poszerzenie zakresu usług. Powinna być ona responsywna, wyróżniać się unikalną szatą graficzną, zawierać aktualności, np. w formie bloga oraz, jeśli to możliwe, galerię zdjęć. Warto także umieścić na niej formularz kontaktowy, w niektórych przypadkach – mapę dojazdu, ważna jest także informacja o ciasteczkach i RODO oraz zintegrowanie z serwisami społecznościowymi.

Strony produktowe

Strona produktowa tworzona jest, aby możliwe było przejście do kluczowego etapu podczas dokonywania zakupów przez użytkownika, który zdecydował się na transakcję w sieci. Bardzo ważne jest, aby taka strona była kompletna i przyjazna klientowi. Muszą znaleźć się na niej informacje o cenie produktu czy też ewentualnych promocjach, zniżkach czy rabatach, a także stan magazynowy. Klienci na pewno docenią wiadomość, ile mogą zaoszczędzić. Podsumowując, strona produktowa powinna odpowiadać na potrzeby użytkownika oraz spełniać cele biznesowe firmy.

Strony informacyjne

Strona informacyjna to miejsce, w które powinien być wyposażony każdy sklep internetowy. Jest ona przygotowywana przez specjalistów e-commerce. Dzięki niej właściciel sklepu online nie musi martwić się o umieszczenie w na stronie niezbędnego regulaminu, informacji o polityce prywatności czy innych treści obowiązujących w przypadku danej działalności. Te konieczne do zamieszczenia treści na stronach informacyjnych pozostają uniwersalne, jednak warto upewnić się, czy są odpowiednie dla konkretnego przedsiębiorstwa.

Strony One Page

One Page to skondensowana w jednym miejscu struktura strony internetowej posiadająca wiele zalet. Jest ona dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy nam, aby dostosować stronę internetową do wyświetlaczy wszystkich urządzeń – tych deskopowych oraz mobilnych. Strony typu one page wyróżniają się sporą funkcjonalnością i intuicyjnością podczas użytkowania. Dzięki nim można zminimalizować liczbę interaktywnych przycisków kierujących na inne podstrony. Na takich stronach wszystkie treści zostają skondensowane w jednym miejscu.

Strony Landing Page

Landing Page to jedna z najprostszych stron docelowych, która jest wyświetlana konkretnemu użytkownikowi, kiedy kliknie w reklamę, np. na serwisie społecznościowym. Z kierowaniem na landing page mamy niekiedy do czynienia na Facebooku, w przypadku kliknięcia w link sponsorowany Google AdWords, w mailingu, różnych newsletterach lub w przypadku banerów reklamowych zamieszczanych na odwiedzanych przez użytkowników serwisach. Aby skutecznie kierować do tego rodzaju strony, warto zadbać o ciekawy nagłówek oraz tekst będący wezwaniem do działania.

ZAPYTAJ O OFERTĘ