MARKETING INTERNETOWY

Optymalne pozycjonowanie dla Twojej firmy

Płatne katalogi Presell Page Prywatne katalogi Fora Dyskusyjne Opinie Blogi tematyczne

POZYCJONOWANIE STRON – responsywne strony www, wizytówki internetowe, strony HTML, strony z panelem zarządzania treścią (CMS), strony wykonane w naszej firmie lub strony Klienta. Dzięki pozycjonowaniu zdobywamy nową grupę osób odwiedzających Państwa stronę. Pozycjonowanie to najtańsza i najbardziej skuteczna forma reklamy w internecie. Efektywna reklama jest poszukiwana przez każdego przedsiębiorcę. Daj Się zauważyć w w sieci. 

Nasze podejście do marketingu cyfrowego

Nasze zintegrowane podejście do marketingu wykorzystuje wszystkie odpowiednie kanały współpracujące jako ujednolicony system, aby zapewnić, że żadna szansa nie zostanie przeoczona. Śledzimy trendy w branży i rozumiemy, czego wymagają Google i inne wyszukiwarki, aby zwiększyć widoczność Twojej witryny i pozyskać wykwalifikowanych potencjalnych klientów. Nasz proces marketingowy zaczyna się od odkrycia i strategii. Najpierw słuchamy: Ciebie, Twoich odbiorców i naszych badań. Następnie podejmujemy świadome decyzje, jak najlepiej generować zaangażowanie i generować konwersje. Nie ma jednego uniwersalnego podejścia, a każdą kampanię dostosowujemy do potrzeb klienta.

Skuteczne pozycjonowanie stron

Search Engine Optimization, w skrócie SEO, to szereg skomplikowanych działań mających na celu uzyskanie możliwie najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych (w szczególności najpopularniejszej – Google). Pozycjonowanie, nierzadko zwane również optymalizacją strony WWW, to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie promocji firmy. Odpowiednio wdrożone, znacząco zwiększa ruch w witrynie, gwarantując tym samym nowych Klientów oraz wzrost zysków.

optymalizacja pozycjonowanie stron Łódź
pozycjonowanie stron internetowych Łódź łódzkie

Optymalizacja i audyt stron

Dostosowanie strony – każdą stronę nową czy już wcześniej opublikowaną w internecie należy zmodyfikować pod względem wybranych fraz do pozycjonowania. Zabiegi dostosowania bywają czasochłonne, wszystko zależy od rozbudowania danego serwisu.  Do podstawowych modyfikacji strony należą: dostosowanie kodu HTML, dostosowanie tekstów strony, dostosowanie meta tagów, stworzenie-umieszczenie na stronie słów kluczowych, dodawanie dodatkowej nawigacji na stronie.

strony internetowe Łódź, Warszawa | Strony www Łódź, Warszawa

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt, a oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe!

Jakie działania składają się na nowoczesne pozycjonowanie ?

Pozycjonowanie strony internetowej to szereg działań, które podejmuje się w celu umieszczenia witryny jak najwyżej na liście wyników wyszukiwarki. Dzięki wypromowaniu jej w ten sposób, masz możliwość dotarcia do znacznie szerszego grona odbiorców. Nowoczesne pozycjonowanie stron opiera się na stałym ulepszaniu stosowanych metod.

Dostosowanie strony do silników wyszukiwarek to nie tylko odpowiednie rozmieszczenie fraz kluczowych. Nowoczesne pozycjonowanie stron wykracza poza zakres dawnych działań, a jego głównym filarem jest optymalizacja witryny. Do szybkiego ładowania witryny dostosowywany jest jej kod źródłowy, a wszelkie grafiki wstawiane są w sposób nieobciążający serwera. Istotny jest również linkbuilding, czyli pozyskiwanie odnośników do strony zarówno wewnętrznych, jak i umieszczonych na zewnętrznych domenach.

Poza tym, publikowane treści powinny być unikalne i przedzielone wartościowymi nagłówkami, które pozwalają robotom wyszukiwarek łatwo rozeznać się w zawartości witryny.

Pierwsza strona w wyszukiwarce google to proste

Tworzenie interesującej witryny to dopiero początek. Kluczem do sukcesu jest jej szybkie odnalezienie przez klienta. Właśnie dlatego dbamy o odpowiednie pozycjonowanie stron internetowych. SEO (Search Engine Optimization) nie ma dla nas tajemnic. Nigdy nie działamy schematycznie – śledzimy trendy i szukamy nowinek. Optymalizujemy strony www w taki sposób, aby każdego dnia odwiedzało je coraz więcej użytkowników. Prowadzimy audyty witryn, wspierających pozycjonowanie. 

Nowoczesne pozycjonowanie

Seo

Nasi specjaliści od pozycjonowania są ekspertami od algorytmu wyszukiwania Google. Jesteśmy na bieżąco przy nowościach wprowadzanych w algorytmach, właśnie dlatego jesteśmy tak skuteczni.

Unikalne treści

Unikalna i oryginalna treść ma ogromną wartość SEO. Nasze kampanie content marketingu utrzymują Twoją witrynę firmową oraz Klientów w ciągłym zaangażowaniu i konwersacji sprzedażowej.

Optymalizacja

Właściwa optymalizacja ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że witryna jest stabilna i zgodna z najlepszymi praktykami dotyczącymi optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i standardów rozwoju.

Dlaczego nie wierzymy w umowy

Nasza agencja chce, abyś został z nami ze względu na osiągane przez nas wyniki, a jeśli nie jesteś zadowolony, jesteś w 100% w stanie rozwiązać z nami współpracę. Będziemy za Tobą tęsknić, ale nigdy nie będziemy nalegać, abyś zawarł długoterminowe umowy z naszą firmą. Wierzymy w przejrzystość we wszystkim. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych usług naszym Klientom, abyśmy mogli budować relacje w perspektywie długoterminowej. Będziesz miał pełny dostęp do naszego zespołu, będziemy zawsze angażować Cię w każdą decyzję, od projektu strony internetowej po pozycjonowanie czy też branding Twojej firmy.

Pozycjonowanie Globalne

Pozycjonowanie globalne to szereg specjalistycznych rozwiązań, których wdrożenie gwarantuje firmie osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej. Kompleksowa usługa bezpośrednio łączy się z optymalizacją strony WWW pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarki Google. Najwyższej klasy, zaawansowane technicznie i technologicznie, narzędzia zestawione z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają nam wdrażanie skutecznych rozwiązań.

Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie lokalne, zwane również pozycjonowaniem regionalnym, to rozwiązanie dedykowane dla firm skupiających się na rynku lokalnym – w ściśle określonej, zazwyczaj najbliższej okolicy. Odpowiednio wdrożone znacząco zwiększa całościową widoczność w wynikach lokalnych. SEO lokalne gwarantuje obecność danej witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, co natomiast przekłada się na liczbę potencjalnych klientów oraz potencjał sprzedażowy firmy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ