IDENTYFIKACJA
WIZUALNA

NOWOCZESNY BRANDING DLA TWOJEJ MARKI

LOGOTYPY KSIĘGI ZNAKU PROJEKTY GRAFICZNE POLIGRAFIA WIELKI FORMAT 

LOGOTYPY KSIĘGI ZNAKU PROJEKTY GRAFICZNE POLIGRAFIA WIELKI FORMAT 

BRANDING MARKI ŁÓDŹ – Twoja marka jest najważniejszą częścią firmy. To twoja obietnica dla klienta. Chodzi o zaufanie. To właśnie sprawia, że jesteś wyjątkowy. Dobra marka generuje więcej Klientów. Nie tylko jesteśmy ekspertami w budowaniu marek … ale także sprawiamy, że jest to proste i łatwe. Branding Łódź to niezwykle szerokie pojęcie, które swoim zakresem obejmuje wiele kompleksowych rozwiązań mających na celu poprawę rozpoznawalności marki. 

branding Łódź łódzkie

NOWOCZESNA SKUTECZNA

Identyfikacja wizualna Łódź

Posiadanie odpowiedniej nazwy dla swojej marki ma kluczowe znaczenie dla jej ogólnego sukcesu. Nazwa jest podstawą marki, ponieważ jest to pierwszy sposób, w jaki ludzie ją doświadczają.

Współpracujemy z nowymi markami, aby stworzyć idealną nazwę, a następnie znaczący krótki slogan lub slogan. Tworzymy hasła, które intrygują Twojego końcowego użytkownika, oddają ogólną istotę marki i podkreślają jej możliwości.

Niezależnie od tego, czy jest to wizytówka, czy gadżet firmowy, tworzy biznesowe zabezpieczenie, aby wywrzeć trwałe wrażenie. Mamy utalentowaną grupę projektantów, którzy zadbają o to, aby Twoja firma pozostała aktualna, nie tylko online.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Nowoczesny branding, dlaczego jest tak istotny w promocji firmy ?

Designerski branding to nic innego jak unikalna i kreatywna reprezentacja wizualna Twojej marki. Tego typu działania to doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego wizerunku firmy, spójnego z jej wizją.

Efektywna praca na tym polu opiera się na dokładnym określeniu tożsamości marki. Na tym etapie wraz z agencją brandingową ustalasz, kto jest odbiorcą Twoich usług oraz w jaki sposób pragniesz do niego dotrzeć. Designerski branding obejmuje namacalne materiały jak wizytówki czy ulotki, a także niejednokrotnie skupia się na stronie internetowej.

W ramach brandingu można również zlecić wykonanie promujących fotografii czy filmu, a także stworzyć materiały do publikacji w Social Mediach. Warto pamiętać, że designerski branding to coś więcej przyjemna dla oka estetyka. Elementy, w których przewija się szata graficzna, powinny ze sobą współgrać i wspólnie przedstawiać charakter branży oraz specyfikę działania firmy.

DESIGNERSKI BRANDING

TWOJA MARKA

Solidnie zbudowana marka może stać się największym atutem firmy. Dzięki strategicznie zaprojektowanej komunikacji w różnych mediach drukowanych nasze usługi projektowania graficznego pomagają stworzyć lub ożywić markę.

POLIGRAFIA

Staramy się zapewnić każdemu z naszych Klientów bezproblemową i doskonałą jakość druku. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania drukujące. Korzystamy z najnowszych technologii i najnowocześniejszych urządzeń w przystępnej cenie.

WIELKI FORMAT

Druk wielkoformatowy to najlepszy sposób, aby przekazać swoją wiadomość w wielkim stylu. Te wydruki są idealne, aby zwrócić na siebie uwagę odbiorców. Druk wielkoformatowy, jest doskonałym narzędziem do zauważenia Twojej firmy.

DOBRY BRANDING TO COŚ, CO PRZYKUWA uwagę każdego Klienta

Relacje z klientem nie mogą ograniczać się do jednokrotnej transakcji. Korzystanie z danej oferty powinno nieść za sobą cały pakiet wrażeń – zadbamy o to, żeby były to wspomnienia wyłącznie pozytywne. Rozbudowany branding pozwoli na utworzenie przyjacielskiej relacji z klientem, który z przyjemnością ponownie skorzysta z Twoich usług. Ustalenie strategii i wizerunku marki w połączeniu z odpowiednią identyfikacją wizualną strony www sprawi, że Twoja firma na długo pozostanie w pamięci klientów.

LOGOTYPY

To, co wyróżnia nasze projekty to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Stworzony przez nas logotyp wpłynie na rozpoznawalność marki, na długi czas..

BANERY REKLAMOWE

Projektujemy i wykonujemy banery reklamowe. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Atrakcyjnie wizualne banery doskonale nadają się do montażu na zewnątrz.

WIZYTÓWKI

Wizytówki – Z logo firmy bądź wybraną grafiką, dowolnej wielkości oraz o dowolnej gramaturze, w klasycznej wersji kolorystycznej bądź kolorowe, uwzględniające wyłącznie dane firmy bądź o większej ilości informacji.

ULOTKI

Kolorowe bądź czarno białe, dwustronne lub pojedyncze, standardowe lub uszlachetniane – ulotki doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju evenentach, targach bądź promocjach firmowych.

ROLLUPY

Jeden z najpopularniejszych obecnie systemów reklamowych, dedykowanych wszystkim firmom, niezależnie od wielkości czy branży, w której działają. Prosta konstrukcja sprzyja działaniom marketingowym.