BRANDING

MARKA TWOJEJ FIRMY NOWOCZESNY BRANDING ŁÓDŹ

BRANDING MARKI ŁÓDŹ – Twoja marka jest najważniejszą częścią firmy. To twoja obietnica dla klienta. Chodzi o zaufanie. To właśnie sprawia, że jesteś wyjątkowy. Dobra marka generuje więcej Klientów. Nie tylko jesteśmy ekspertami w budowaniu marek … ale także sprawiamy, że jest to proste i łatwe. Branding Łódź to niezwykle szerokie pojęcie, które swoim zakresem obejmuje wiele kompleksowych rozwiązań mających na celu poprawę rozpoznawalności marki. 

DESIGNERSKI BRANDING

TWOJA MARKA

Solidnie zbudowana marka może stać się największym atutem firmy. Dzięki strategicznie zaprojektowanej komunikacji w różnych mediach drukowanych nasze usługi projektowania graficznego pomagają stworzyć lub ożywić markę.

POLIGRAFIA

Staramy się zapewnić każdemu z naszych Klientów bezproblemową i doskonałą jakość druku. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania drukujące. Korzystamy z najnowszych technologii i najnowocześniejszych urządzeń w przystępnej cenie.

WIELKI FORMAT

Druk wielkoformatowy to najlepszy sposób, aby przekazać swoją wiadomość w wielkim stylu. Te wydruki są idealne, aby zwrócić na siebie uwagę odbiorców. Druk wielkoformatowy, jest doskonałym narzędziem do zauważenia Twojej firmy.

branding Łódź łódzkie

NOWOCZESNA SKUTECZNA

Identyfikacja wizualna Łódź

Posiadanie odpowiedniej nazwy dla swojej marki ma kluczowe znaczenie dla jej ogólnego sukcesu. Nazwa jest podstawą marki, ponieważ jest to pierwszy sposób, w jaki ludzie ją doświadczają.

Współpracujemy z nowymi markami, aby stworzyć idealną nazwę, a następnie znaczący krótki slogan lub slogan. Tworzymy hasła, które intrygują Twojego końcowego użytkownika, oddają ogólną istotę marki i podkreślają jej możliwości.

Niezależnie od tego, czy jest to wizytówka, czy gadżet firmowy, tworzy biznesowe zabezpieczenie, aby wywrzeć trwałe wrażenie. Mamy utalentowaną grupę projektantów, którzy zadbają o to, aby Twoja firma pozostała aktualna, nie tylko online.

LOGOTYPY

To, co wyróżnia nasze projekty to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Stworzony przez nas logotyp wpłynie na rozpoznawalność marki, na długi czas..

BANERY REKLAMOWE

Projektujemy i wykonujemy banery reklamowe. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Atrakcyjnie wizualne banery doskonale nadają się do montażu na zewnątrz.

WIZYTÓWKI

Wizytówki – Z logo firmy bądź wybraną grafiką, dowolnej wielkości oraz o dowolnej gramaturze, w klasycznej wersji kolorystycznej bądź kolorowe, uwzględniające wyłącznie dane firmy bądź o większej ilości informacji.

ULOTKI

Kolorowe bądź czarno białe, dwustronne lub pojedyncze, standardowe lub uszlachetniane – ulotki doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju evenentach, targach bądź promocjach firmowych.

ROLLUPY

Jeden z najpopularniejszych obecnie systemów reklamowych, dedykowanych wszystkim firmom, niezależnie od wielkości czy branży, w której działają. Prosta konstrukcja sprzyja działaniom marketingowym.