Witamy Państwa w Agencji Reklamowej ICP – REKLAMY ZGIERZ, na rynku informatycznym zaistnieliśmy w roku 2002 a reklamowym w roku 2012. Postawiliśmy na zadowolenie Klienta oferując usługi w bardzo wysokiej jakości ale w przystępnej cenie. Zajmujemy się profesjonalnie reklamą internetową oraz reklamą zewnętrzną i poligrafią. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, wykonane w najnowszych technologiach webowych z łatwym panelem zarządzania treścią (CMS), przyjazne, czytelne dla Klientów, przystosowane do urządzeń mobilnych. Pozycjonujemy strony internetowe wykonane przez naszą firmę jak również strony Klientów istniejących już w świecie wirtualnym. 

KOMPLEKSOWA OPIEKA REKLAMOWA – REKLAMY ZGIERZ, dlatego nie może u nas zabraknąć innej formy reklamy. Znajdziecie Państwo u nas również reklamę zewnętrzną czy poligrafię. Proponowana reklama zewnętrzna to: banery (laminowane, powlekane, odblaskowe), siatki mesh, rollupy, x-banery, potykacze, folie reklamowe (ploterowe, monomeryczne, odblaskowe, magnetyczne). Każdy Klient znajdzie w Agencji Reklamowej ICP w Zgierzu coś dla Siebie, nie czekaj już teraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Grono zadowolonych Klientów ciągle się powiększa, bądź wśród nich i TY.

SZABLONY ALLEGRO ZGIERZ | SZABLONY ALLEGRO ŁÓDŹ | FANPAGE ZGIERZ | FANPAGE ŁÓDŹ

Serdecznie zapraszamy Firmy oraz Klientów indywidualnych z całej Polski, głównie z Łodzi, Zgierza, Pabianic, Ozorkowa, Strykowa i całego województwa łódzkiego.

Masz pytanie zadzwoń do nas : tel.796 181 509 

Biuro czynne: poniedziałek-piątek: 10.00-18.00