RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

 

Masz firmę z długoletnim doświadczeniem lub zupełnie nowo otwartą ? Potrzebujesz nowych Klientów? Największą grupę potencjalnych Klientów znajdziesz w internecie, jeśli nie posiadasz STRONY INTERNETOWEJ, Klient nie znajdzie Twojej oferty, nie odwiedzi Twojej firmy… Nie martw Się u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w najnowszych technologiach webowych. Każda oferowana przez nas strona, responsywna strona internetowa czy wizytówka internetowa jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Oferujemy kilka sprawdzonych wariantów responsywnych stron internetowych, od najprostszych, najtańszych – wizytówek internetowych, poprzez wizytówki z panelem zarządzania treścią a skończywszy na zaawansowanych stronach, z animacjami, galeriami zdjęć, formularzami i indywidualnymi życzeniami Klienta.

STRONY INTERNETOWE – WIZYTÓWKI  [HTML, CMS] – skromna strona internetowa dla małych firm lub osób prywatnych, które pragną zaistnieć w internecie. Wizytówka internetowa służy do prostego przedstawienia oferty lub Państwa produktu.

STRONY INTERNETOWE – [ HTML, CMS, GALERIE, FORMULARZE, ANIMACJE ] – dla wymagających Klientów, oferujemy profesjonalne, rozbudowane, czytelne responsywne strony internetowe. Proponujemy Państwu kilka sprawdzonych systemów zarządzania treścią : WordPress, Joomla, Drupal. W/w systemy na całym świecie tworzą miliony użytkowników, dzięki czemu zarządzanie stroną jest proste, efektowne i skuteczne. Strony internetowe oferowane przez naszą firmę mogą być rozbudowane o animowane menu, animowane tło, slidery, rozbudowane galerie zdjęć, formularze. A cechą standardową jest grafika dopasowana do wymagań Klienta i ściśle związana z daną gamą produktów czy usług.

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE  – [ MOBILNE ] – strona dostosowująca się do wielkości ekranu na którym jest oglądana. Od paru lat nie oglądamy stron internetowych tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, obecnie wykorzystujemy również inne urządzania, tablety, smartfony, netbooki. Strona nie responsywna jest wyświetlana na tych urządzeniach w postaci małej grafiki czy czcionki, nie jest czytelna dla Klienta, czcionka jest za mała aby ja odczytać i właśnie tutaj zastosowanie mają strony responsywne. Grupa urządzeń mobilnych na świecie rośnie z dnia na dzień, tak samo jak grupa Klientów obsługujących w/w urządzenia to również mogą być Państwa Klienci. Zalety stron responsywnych: jesteś na czasie, posiadasz stronę stworzoną w najnowszych trendach, stronę bardzo lubianą przez Google. Strony responsywne są łatwiejsze w oglądaniu na małych urządzeniach. Większa liczba odwiedzin Twojej strony, Klient zawsze może na nią zajrzeć. Oszczędności nie musicie inwestować w wersje mobilne Państwa strony. Nie daj Się wyprzedzić konkurencji już dziś zainwestuj w Swoją firmę, w stronę responsywną.

Ponadto wszystko znajdziecie Państwo również u nas ofertę sklepów internetowych, szablonów allegro oraz tak bardzo w ostatnich czasach popularnych stron społecznościowych –  fanpage.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

NASZE OSTATNIE PROJEKTY:

dkdetailing
wasiak
pomoc_drogowa
kubiak
jubilove
reklamyzgierz

Od czego zaczynamy: 

 – od szczegółowej rozmowy z Klientem, ustalamy jakie informacje mają znaleźć się na stronie, jaka ma być kolorystyka i układ poszczególnych elementów, animacji, formularzy

Projekt:

– przedstawiamy Klientowi projekt graficzny, projekt ukazuje ułożenie elementów, oddaje styl strony. Po zaakceptowaniu projektu przez Klienta zaczynam kodowanie

Kodowanie:

 po wcześniejszej akceptacji, rozpoczynamy tworzenie właściwej strony internetowe – tzn. kodowanie. Wdrażamy systemy zarządzania treścią, wprowadzamy ostateczne poprawki, prezentujemy gotową stronę Klientowi. Na koniec publikujemy stronę w internecie ( zakup domeny oraz hostingu )